РЕЄСТРАЦІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА (ПП)

від 1 500.00 грн

Для підготовки комплекту документів на державну реєстрацію ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА вам необхідно надати наступне:


1. Назву майбутнього ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА;

При виборі назви юридичної особи слід впевнитися що така назва вже незареєстрована. Наші фахівці зроблять це самі. Вам потрібно лиш надати декілька варіантів. А також потрібно зазначити що в назві юридичної особи забороняється використовувати назви органів державної влади та термінів, абревіатур які заборонені для використання на території України.


2. Юридичну адресу ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА;

Згідно з Цивільним Кодексом України юридична адреса - це нежитлове приміщення в якому знаходиться виконавчий орган і здійснюється управління юридичною особою. За необхідністю наші фахівці допоможуть вам у виборі юридичної адреси. Наша компанія пропонує великий вибір юридичної адреси в місті Києві, а також в Київській області.


3. Копію паспорта та ідентифікаційного номера керівника ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА;

Керівником юридичної особи може бути фізична особа громадянин України або громадянин іншої держави якщо він має дозвіл на працевлаштування на території України (за необхідності наші фахівці отримають такий дозвіл) і на момент призначення на посаду керівника йому виповнилось 18 років.


4. Копію паспорта та ідентифікаційного номера засновника ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА;

Засновниками ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА можуть бути: громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства які перебувають на території України на законних підставах і досягли 18 років.


5. Розмір статутного капіталу ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА;

Згідно з Законом України Про господарські Товариства. Статутний капітал необмежений і складається з вкладів його засновників. Статутний капітал може вноситися як грошовими коштами, так і майном яке засновник передає на баланс юридичної особи.


6. КВЕД вид діяльності ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА;

При виборі видів діяльності юридичної особи немає ніяких обмежень. Але є таке поняття як основний вид діяльності та другорядні види діяльності юридичної особи. Основний вид діяльності повинен відображати її основну діяльність. А також слід не забувати про те що є окремі види діяльності якими юридична особа може здійснювати свою діяльність тільки на підставі ліцензії. Наші фахівці допоможуть вам у виборі видів діяльності. А якщо ви збираєтеся займатися тими видами діяльності які вимагають ліцензію або спеціальний дозвіл. Наша компанія спеціалізується на отриманні ліцензій та дозволів на всі види діяльності на території України.


7. Номер телефону та електронна пошта ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА;

Цей номер та електронна пошта буде включений до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань і буде відображатися в документах ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА.


8. Cистема оподаткування ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА.